|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Колір: Нержавіюча сталь, чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Потужність НВЧ: 900 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 33.8 х 51 х 36 см
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний/нержавіюча сталь |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 25 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1400 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Висота, см | 39 |
| Ширина, см | 59.2 |
| Глибина, см | 38 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | Система равномерного распределения микроволн - без поворотного стола Фронтальная панель - черное закаленное стекло и нержавеющая сталь, подсветка камеры, звуковой сигнал |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Приготування на грилі ("Рожен") |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 33.8 х 51 х 36 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 х 59.2 х 38 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 50 х 72 х 51 см |
| Вага | 18 кг |
| Вага в упаковці | 20.1 кг |









