|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Конструкція: Пласка платформа
Максимальна вага: 5
Габарити (ВхШхГ): 16.9 х 22.8 х 3 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сірий |
| Вага | |
| Вага в упаковці | 0.44 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.9 х 22.8 х 3 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17 х 23 х 3 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Метал |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикація слабкого заряду, Підсвітка екрана, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Одиниці виміру: Грами, Кілограми, Унції, Фунти Вид керування: Сенсор |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Комплектація | Ваги Інструкція (Батарейок у комплекті немає) |
