|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Максимальна вага: 5
Габарити (ВхШхГ): 3.4 х 15.5 х 18.5 см
Матеріал платформи: пластик
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.167 кг |
| Колір | Білий з зеленим |
| Вага в упаковці | 0.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 3.4 х 15.5 х 18.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2 x 17 x 24 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Пластик |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Послідовне зважування в одній посуді (функція "0") |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Інструкція Гарантійний талон |

