|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Матеріал платформи: Скло
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 0.54 кг |
| Вага в упаковці | 0.54 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 16 х 21 х 2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 16 х 21 х 2 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 10 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду, Підсвітка екрана, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Водонепроникні |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Батарейки Інструкція Гарантійний талон |

