|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Максимальна вага: 5
Габарити (ВхШхГ):
Матеріал платформи: Скло
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.48 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 15*22 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Вимірювання об'єму рідини, Вимірювання температури повітря, Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Визначення калорійності 14 продуктів: Борошно, цукор, масло, яйця, шоколад, курятина, яловичина, макарони, рис, свинина, бекон, ковбаса, молоко, сир |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Комплектація | Ваги Батарейки 1 х CR2032 Інструкція Гарантійний талон |




