|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: електронні
Конструкція: платформа
Максимальна вага: 5
Габарити (ВхШхГ): 20 х 180 х 180 мм
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 0.4 кг |
| Вага в упаковці | 0.45 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 2 х 18 х 20 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 2.5 х 19.5 х 22.2 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикатор перевантаження |
| Додаткові характеристики | Розмір екрана 4,5 х 2 см Автовиключення Індикатор низького заряду батареї Індикатор навантаження |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Елемент живлення Інструкція |
