|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: електронні
Матеріал платформи: скло
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Червоний |
| Вага | 0.43 кг |
| Вага в упаковці | 0.49 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 3х20х20 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Вибір одиниць вимірювання, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | Ціна поділки: 1 г Одиниці вимірювання: г/фунт/унція/кг Сенсорне керування Індикатор перевантаження Індикатор низького заряду батареї |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Комплектація | - |
