|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Конструкція: З чашею
Максимальна вага: 5 кг
Матеріал платформи: Пластик
Габарити (ВхШхГ): 4 x 17.5 x 20.4 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.35 кг |
| Колір | Білий з зеленим |
| Вага в упаковці | 0.4 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 4 x 17.5 x 20.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 7 x 21 x 20 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | З чашею |
| Матеріал платформи | Пластик |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикатор перевантаження, Індикація слабкого заряду, Обнулення тари |
| Додаткові характеристики | - |
| Матеріал чаші | Пластик |
| Тип батарейок | CR2032 (таблетка) |
| Комплектація | Ваги Інструкція Гарантійний талон |







