|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Електронні
Конструкція: З плоскою платформою
Максимальна вага: 5 кг
Матеріал платформи: Скло
Габарити (ВхШхГ): 1.8 х 20 х 18 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.4 кг |
| Колір | Різнокольоровий |
| Вага в упаковці | 0.49 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 1.8 х 20 х 18 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 3 х 21 х 19 см |
| Тип | Електронні |
| Конструкція | Пласка платформа |
| Матеріал платформи | Скло |
| Точність вимірювань, г | 1 |
| Максимальне навантаження, кг | 5 |
| Додаткові функції | Автовимкнення, Вибір одиниць вимірювання, Індикація слабкого заряду |
| Додаткові характеристики | Сенсорне керування |
| Тип батарейок | AAA (мізинчик) |
| Комплектація | Ваги Інструкція Гарантійний талон |
