|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Матеріал корпуса: Пластик
Кількість відділень: 2
Колір: Чорний
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.39 кг |
| Вага в упаковці | 2 кг |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 37 х 36 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 930 |
| Функції тостера | Автовимкнення, Кнопка Стоп, Розморожування |
| Кількість відділень | 2 |
| Сфера використання | Для дому |
| Матеріал корпуса | Пластик |








