|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 28.7 х 17.8 x 18.7 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.7 х 17.8 x 18.7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 31.6 x 18.6 x 20.3 см |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 850 |
| Функції тостера | Кнопка Стоп, Автовимкнення, Розморожування |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, Дисплей, Підсвітка кнопок керування, Таймер |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | Вбудований цифровий екран; 4 зручні функції одним дотиком |
| Матеріал корпуса | Пластик |




