|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Потужність: 1000 Вт
Кількість режимів обсмажування: 8
Кількість відділень: 1
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 18.4 х 21.4 х 30.4 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.42 кг |
| Вага в упаковці | 1.91 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.4 х 21.4 х 30.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21.6 х 44 х 15.5 см |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів обсмажування | 8 |
| Потужність, Вт | 1000 |
| Функції тостера | Підігрівання, Розморожування, Кнопка Стоп, Автовимкнення, Підіймання маленьких тостів |
| Кількість відділень | 1 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, Підставка для підігрівання |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | Відділення для зберігання шнура Автоматичне відключення Нековзні ніжки Функція підйому Регулювання ступеня обсмажування Кнопка скасування |
| Матеріал корпуса | Пластик |




