|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Чорний
Габарити (ВхШхГ): 28.76 x 16.79 x 19.2 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.2 кг |
| Вага в упаковці | 1.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.76 x 16.79 x 19.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.4 x 17.4 x 20.2 см |
| Колір | Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 850 |
| Функції тостера | Автоцентрування, Кнопка Стоп, Підіймання маленьких тостів |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | Автоматична функція відцентрованого розміщення хліба для рівномірного підсмажування |
| Матеріал корпуса | Пластик |




