|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Нержавіюча сталь/чорний
Габарити (ВхШхГ): 25.8 х 17.7 х 15.5 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.94 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 25.8 х 17.7 х 15.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30.4 х 19.2 х 16.8 см |
| Колір | Нержавіюча сталь/Чорний |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 750 |
| Функції тостера | Автовимкнення, Автоцентрування, Підігрівання, Розморожування |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпуса | Пластик, Нержавіюча сталь |









