|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Потужність: 800 Вт
Кількість режимів обсмажування: 6
Кількість відділень: 2
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 17.3 х 25.8 х 14.8 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.75 кг |
| Вага в упаковці | 0.83 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 17.3 х 25.8 х 14.8 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 17.5 х 26 х 15 см |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів обсмажування | 6 |
| Потужність, Вт | 800 |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики |
