|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Кількість відділень: 2
Колір: Білий
Габарити (ВхШхГ): 16.4 х 24.8 х 15.6
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.9 кг |
| Вага в упаковці | 1.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 16.4 х 24.8 х 15.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 18.5 х 28.6 х 16 см |
| Колір | Білий |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 700 |
| Функції тостера | Підігрівання, Автовимкнення, Кнопка Стоп, Підіймання маленьких тостів, Розморожування |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, Підсвітка кнопок керування |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | Виштовхування тостів на велику висоту задля уникнення опіків Увімкнення кнопкою Індикатор роботи - червона сигнальна лампочка Термостат Відділення для зберігання шнура Підсвічування ручки управління Пластикові ніжки Приєднувальний кабель - 0.8 м |
| Матеріал корпуса | Пластик |







