|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Кількість режимів обсмажування: 7
Матеріал корпуса: Нержавіюча сталь\пластик
Кількість відділень: 2
Колір: Бірюзовий
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 1.4 кг |
| Вага в упаковці | 1.52 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 x 31 x 19 см |
| Колір | Бірюзовий |
| Кількість режимів обсмажування | 7 |
| Потужність, Вт | 930 |
| Функції тостера | Підігрівання, Підіймання маленьких тостів, Розморожування, Автоцентрування |
| Кількість відділень | 2 |
| Особливості конструкції | Знімний піддон для крихт, Підсвітка кнопок керування |
| Сфера використання | Для дому |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпуса | Пластик, Нержавіюча сталь |








