|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрова (центрифуга)
Потужність, Вт: 350
Матеріал корпуса: Пластик
Габарити (ВхШхГ):
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.14 кг |
| Колір | Білий з червоним |
| Вага в упаковці | 3 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 22.5 x 30.3 x 22.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24.5 x 32.3 x 24.5 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Потужність, Вт | 350 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів, Для ягід, томатів, м'яких фруктів |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | - |
