|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Для цитрусових (цитрус-прес)
Потужність, Вт: 25
Матеріал корпуса: Пластик
Габарити (ВхШхГ):
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Іспанія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 0.59 кг |
| Колір | Білий з червоним |
| Вага в упаковці | 0.79 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 21 x 15 x 17.5 см см |
| Тип | Для цитрусових (цитрус-прес) |
| Потужність, Вт | 25 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.7 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для цитрусових |
| Додаткові характеристики | Прогумовані ніжки Обертання в обидва боки Ложки для видалення макухи Захисна кришка від пилу Нековзна основа Повністю знімні частини для зручного очищення Можно мити в посудомийній машині (крім основи) |
| Насадки | Для цитрусових |
| Комплектація | Соковитискач 2 конуси для фруктів (великих і менших) Інструкція Гарантійний талон |


