|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрована (центрифуга)
Потужність, Вт: 1200
Кількість швидкостей: 2
Матеріал корпуса: Метал
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 4.7 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 43.2 х 25 х 29.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33 х 32 х 55 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм ємності для соку, л | 1 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 2.1 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів |
| Особливості | Жолоб на ціле яблуко, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву |
| Додаткові характеристики | Технологія FiberBoost Технологія QuickClean Функція попереднього очищення Діаметр жолоба: 8 см Довжина шнура: 1 м Відділення для зберігання шнура Нековзні ніжки Можна мити в посудомийній машині |
| Комплектація | Соковичавниця Інструкція |



