|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Відцентрова (центрифуга)
Габарити (ВхШхГ): 40х30х21 см
Матеріал корпуса: Метал
Потужність, Вт: 900
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сріблястий |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40х30х21 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41.8х33.7х22.6 см |
| Тип | Відцентрова (центрифуга) |
| Потужність, Вт | 900 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм ємності для соку, л | 1.1 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 1.5 |
| Матеріал корпуса | Метал |
| Керування | Механічне |
| Призначення | Для твердих овочів і фруктів, Для ягід, томатів, м'яких фруктів |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Жолоб на ціле яблуко, Система "крапля-стоп" |
| Додаткові характеристики | Наявність системи вимкнення мотора під час перевантаження Матеріал фільтра: нержавіюча сталь |
| Комплектація | Соковитискач Микрофільтр Щітка для очищення Гарантійний талон Інструкція |





