|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Шнекова
Потужність: 200 Вт
Матеріал корпуса: Метал/пластик
Габарити (ВхШхГ): 44 x 22 x 15 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Нержавіюча сталь |
| Вага | 3.5 кг |
| Вага в упаковці | 4.2 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 44 x 22 x 15 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 44 x 20.5 x 35 см |
| Тип | Шнекова |
| Потужність, Вт | 200 |
| Сфера використання | Для дому |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Об'єм ємності для соку, л | 0.6 |
| Об'єм резервуара для макухи, л | 0.6 |
| Матеріал корпуса | Метал, Пластик |
| Керування | Механічне |
| Особливості | Автоматичне викидання м'якоті, Жолоб на ціле яблуко, Піновіддільник, Реверс, Система "крапля-стоп", Захист від перегріву |










