|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Вбудована
Потужність НВЧ: 700 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 31.2 х 45.2 х 31.3 см
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | 800 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1080 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Висота, см | 39 |
| Ширина, см | 59.2 |
| Глибина, см | 33 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | Система рівномірного розподілу мікрохвиль - без поворотного столу Фронтальна панель - чорне гартоване скло 2 режими комбінованого приготування 2 режими Грилю Підсвітка камери Звуковий сигнал |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Приготування на грилі ("Рожен") |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 31.2 х 45.2 х 31.3 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 х 59.5 х 33 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 46 х 70 х 40 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Вага в упаковці | 15.5 кг |









