|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Планетарний міксер
Потужність: 2600 Вт
Насадки: Вінчик, Гак для тіста
Особливості: Імпульсний режим
Кількість швидкостей: 6
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сірий |
| Вага | 6.17 кг |
| Вага в упаковці | 7.24 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 53 x 40 x 43 см |
| Тип | Планетарний міксер |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 2600 |
| Основні насадки | Вінчик для рідкого тіста, Крюк для тіста, Вінчик для збивання |
| Загальний об'єм чаші, л | 7 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кількість насадок | 3 |
| Особливості | Імпульсний режим |
| Додаткові можливості | Захист від увімкнення при неправильній установці |
| Комплектація | Кухонна машина Чаша з нержавіючої сталі, 2 шт Гак для замішування тіста Плоска насадка для збивання Віночок Захисна кришка Інструкція з експлуатації |







