|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Планетарний міксер
Потужність двигуна: 1300 Вт
Кількість швидкостей: 6
Об'єм основної чаші: 5 л
Об'єм чаші блендера:
Габарити (ВхШхГ): 40 x 33 x 25 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сірий |
| Вага | 5.5 кг |
| Вага в упаковці | 6 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 40 x 33 x 25 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 41 x 35 x 27 см |
| Тип | Планетарний міксер |
| Тип керування | Механічне |
| Потужність двигуна, Вт | 1300 |
| Основні насадки | А-подібна насадка, Крюк для тіста |
| Загальний об'єм чаші, л | 5 |
| Матеріал основної чаші | Метал |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Кількість швидкостей | 6 |
| Кількість насадок | 2 |
| Особливості | Імпульсний режим |
| Додаткові можливості | Планетарна система змішування Функція замішування тіста до 1.5 кг Корпус декорований сталлю |
| Комплектація | Планетарний міксер Насадки Інструкція |






