|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 900 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 36.5-38 x 56-56.5 x 55 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | 1200 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 2100 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 31.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Висота, см | 39 |
| Ширина, см | 59.5 |
| Глибина, см | 35.1 |
| Додатково | Дисплей, Очищення парою, Поворотний стіл |
| Особливості | AUTO меню Звуковий сигнал |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичний розігрів, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 36.5-38 x 56-56.5 x 55 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 x 59.5 x 31.5 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 46.2 х 65.7 х 44.2 см |
| Вага | 18 кг |
| Вага в упаковці | 29.9 кг |








