|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 39 |
| Ширина, см | 59.4 |
| Глибина, см | 34.9 |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за часом, Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 39 x 59.4 x 34.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Вага | 27 кг |
| Вага в упаковці | 29 кг |



