|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 800 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 27.5 х 48.9 х 36.2 см
| Країна виробник товару | Малайзія |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | 1100 Вт |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 2400 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Висота, см | 27.5 |
| Ширина, см | 48.9 |
| Глибина, см | 36.2 |
| Додатково | Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 x 48.9 x 36.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 43.5 x 65.1 x 45.2 см |
| Вага | 14.5 кг |
| Вага в упаковці | 19 кг |








