|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Кнопкове
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Малайзія |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гарантія | 12 місяців |
| Колір | Білий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Кнопкове |
| Діаметр поворотного столу | 28.8 см |
| Тип внутрішнього покриття | Біо-керамічна емаль |
| Висота, см | 27.5 |
| Ширина, см | 48.9 |
| Глибина, см | 37.4 |
| Додатково | Видалення запахів, Дисплей |
| Особливості | Годинник Функція +30 секунд Еко режим Розморожування (авто/швидка/сенсорна): Швидка Автоматичні програми Звук Увімкнено/Вимкнено |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 27.5 x 48.9 x 37.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.6 x 55.2 x 42.3 см |
| Вага | 12 кг |
| Вага в упаковці | 13.5 кг |









