|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Електронне |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Антибактиріальне |
| Висота, см | 28.4 |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 31.2 |
| Додатково | Антибактеріальне покриття, Швидкий старт |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за вагою, Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 28.4 x 45.5 х 31.2 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 х 54 х 38.6 см |
| Вага | 9 кг |
| Вага в упаковці | 10.9 кг |







