|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне
Потужність НВЧ: 900 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 900 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 28.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Кераміка |
| Висота, см | 28 |
| Ширина, см | 46.9 |
| Глибина, см | 37.9 |
| Додатково | Дисплей, Інверторна система |
| Особливості | Можливість вимикання дисплея Можливість відключення звукового сигналу Діапазон таймера: 99 хв Автоменю Блокування від дітей |
| Функції та спеціальні програми | Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Встановлення часу (годинник) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 46.9 x 37.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.2 x 51.7 x 42.5 |
| Вага | 11.2 кг |
| Вага в упаковці | 13.6 кг |









