|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Сріблястий (сірий)
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Сірий (сріблястий) |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 25.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26.1 |
| Ширина, см | 45.5 |
| Глибина, см | 32.6 |
| Додатково | Очищення парою, Поворотний стіл, Швидкий старт |
| Особливості | Premium Glass - гартоване скло преміум-класу приблизно в чотири рази міцніше «звичайного» Defrost function - розморожування |
| Функції та спеціальні програми | Авторозморожування (швидке розморожування) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.1 х 45.5 х 32.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.6 х 49.1 х 36.3 см |
| Вага | 10,2 кг |
| Вага в упаковці | 11,1 кг |









