|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Сенсорне (електронне)
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1800 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 6 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Кнопкове |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 31 |
| Ширина, см | 50 |
| Глибина, см | 44 |
| Додатково | Видалення запахів, Дисплей, З плоским піддоном, Очищення парою, Підсвічування, Швидкий старт |
| Особливості | Функція Quick Start |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Захист від дітей (блокування приладу), Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Швидке розігрівання |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 31 х 50 х 44 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 32.5 х 52 х 46 см |
| Вага | 12.5 кг |
| Вага в упаковці | 13.3 кг |




