|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З грилем
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Кнопкове з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 9 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Кнопкове з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26.2 |
| Ширина, см | 45.2 |
| Глибина, см | 33 |
| Додатково | Дисплей, Швидкий старт |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Розморожування за вагою, Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2х45.2х33.5 см |
| Вага | 11.3 кг |
