|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Вбудована
Потужність СВЧ: 700 Вт
Розміри ніші для вбудовування (ВxШxГ): 37.5x56.2x30 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Вбудована |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | 900 Вт |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1200 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 7 |
| Тип відкриття дверцят | За допомогою кнопки |
| Тип керування | Сенсорне (електронне) |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Нержавіюча сталь |
| Висота, см | 38.8 |
| Ширина, см | 59.3 |
| Глибина, см | 31.2 |
| Додатково | Дисплей, Швидкий старт |
| Особливості | Кількість автоматичних програм: 9 Рівень шуму: 54 дБ |
| Функції та спеціальні програми | Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу), Розморожування за вагою, Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Решітка для гриля, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | 37.5x56.2x30 см |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8х59.3х31.2 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Вага | 12.7 кг |
| Вага в упаковці | - |


