|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Білий
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | - |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | - |
| Кількість рівнів потужності | 5 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Тип гриля | |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 24 |
| Ширина, см | 44.4 |
| Глибина, см | 32.4 |
| Особливості | 5 рівнів потужності Функція розморожування Таймер 35 хв Легке управління |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Розморожування за часом |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 24 х 44.4 х 32.4 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 25.8 х 46.2 х 36.6 |
| Вага | 9.7 кг |
| Вага в упаковці | 10.8 кг |


