|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Звичайна (соло)
Колір: Сріблястий (сірий)
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Електронне з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Швейцарія |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Кількість рівнів потужності | 10 |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Тип внутрішнього покриття | Емаль |
| Висота, см | 26.2 |
| Ширина, см | 45.2 |
| Глибина, см | 34.5 |
| Додатково | Дисплей, Підсвічування, Швидкий старт |
| Особливості | Швидкий старт Послідовне приготування Режим "Еко" Режим "Без звуку" |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Розморожування за вагою, Розморожування за часом, Автоматичне приготування, Автоматичний розігрів, Захист від дітей (блокування приладу), Авторозморожування (швидке розморожування), Встановлення часу (годинник), Швидке розігрівання |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 26.2 х 45.2 х 34.5 |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 19.8 х 31.5 х 29.7 |
| Вага | 10.9 кг |
| Вага в упаковці | 11.75 кг |




