|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: З Грилем
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Кнопкове з поворотним перемикачем
Потужність НВЧ: 700 Вт
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | З грилем |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 23 |
| Потужність НВЧ | 700 Вт |
| Потужність гриля | 1000 Вт |
| Потужність конвекції | |
| Потужність комбі (мікрохвилі + гриль) | 1250 Вт |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Електронне з поворотним перемикачем |
| Тип гриля | Кварцовий |
| Висота, см | 29.5 |
| Ширина, см | 47.2 |
| Глибина, см | 37.7 |
| Додатково | З плоским піддоном |
| Особливості | - |
| Функції та спеціальні програми | Відтермінування старту (таймер), Захист від дітей (блокування приладу) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Гарантійний талон |
| Розміри ніші для вбудовування (ВхШхГ) | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 29,5 x 47,2 x 37,7 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 33.2 х 51.7 х 42.5 см |
| Вага | 13.2 кг |
| Вага в упаковці | 14.4 кг |








