|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Тип: Соло
Колір: Чорний
Спосіб встановлення: Окрема
Тип керування: Механічне
Потужність НВЧ: 800 Вт
| Країна виробник товару | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Тип | Звичайна (соло) |
| Спосіб встановлення | Окремо стояча |
| Об'єм, л | 20 |
| Потужність НВЧ | 800 Вт |
| Тип відкриття дверцят | Ручкою |
| Тип керування | Механічне |
| Діаметр поворотного столу | 24.5 см |
| Висота, см | 26.2 |
| Ширина, см | 42.5 |
| Глибина, см | 35 |
| Функції та спеціальні програми | Розморожування за часом, Відтермінування старту (таймер) |
| Комплектація | Мікрохвильова піч, Керівництво користувача, Скляне обертове блюдо, Гарантійний талон |
| Габарити (ВхШхГ) | 26,2 x 45,2 x 35 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 29.2 x 38 x 49.6 см |
| Вага | 11.43 кг |
| Вага в упаковці | 12.6 кг |




