|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1900 Вт
Решітки в комплекті: 3 шт
Продуктивність: 1.8 кг/хв
Габарити (ВхШхГ):
Реверс: є
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | |
| Вага в упаковці | 4.18 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 20 х 50 х 28 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Ручка для перенесення, Відсік для зберігання насадок, Прогумовані ніжки |
| Номінальна потужність, Вт | 500 |
| Кількість насадок | 4 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.8 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | Захист від перевантаження Решітки 3 мм, 5 мм, 7 мм |
| Комплектація | М'ясорубка Диски для фаршу - 3 шт Барабани для шинкування Приготування ковбас Приготування кеббе Штовхач Інструкція Гарантійний талон |









