|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1900 Вт
Решітки в комплекті: 3 шт
Продуктивність: 2.5 кг/хв
Габарити (ВхШхГ): 20 х 25 х 33 см
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 20 х 25 х 33 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.5 х 27.8 х 25.5 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1900 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Кеббе |
| Реверс | Немає |
| Додаткові можливості | Прогумовані ніжки |
| Кількість насадок | 4 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.5 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | Відсік для кабелю Гумові ніжки проти ковзання Захист двигуна Просте керування |
| Комплектація | М'ясорубка Диски для фаршу Насадка для ковбасок Овочерізка, 4 різновиди терток Штовхач Лоток Подвійний ніж Інструкція Гарантійний талон |





