|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1500 Вт
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Продуктивність: 1.8 кг/хв
Габарити (ВхШхГ): 26 х 27 х 30 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2.5 кг |
| Вага в упаковці | 3.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 26 х 27 х 30 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 30 х 30 х 33 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Захист від перегріву, Прогумовані ніжки |
| Продуктивність, кг/хв | 1.8 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Диск з діаметром отворів 3 мм Диск з діаметром отворів 7 мм |
| Комплектація | М'ясорубка Ніж 2 диски Насадка-тертка Насадка для ковбас Інструкція |







