|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1000 Вт
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Продуктивність: 1.3 кг/хв
Габарити (ВхШхГ): 18.5 х 22 х 13 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.24 кг |
| Вага в упаковці | 2.75 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 18.5 х 22 х 13 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28 х 23 х 22 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1000 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Захист від перегріву, Прогумовані ніжки |
| Кількість насадок | 1 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.3 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Металева камера Решітки з неіржавкої сталі Муфта для запобігання пошкодженню двигуна Насадку для ковбаси можна мити у посудомийній машині |
| Комплектація | Металева камера Решітки з неіржавкої сталі Муфта для запобігання пошкодженню двигуна Насадку для ковбаси можна мити у посудомийній машині Захист від перегрівання |


