|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1600 Вт
Продуктивність: 1.9 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 33.09 х 16.55 х 31.41 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 3.78 кг |
| Вага в упаковці | 4.77 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33.09 х 16.55 х 31.41 с |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 24 х 26 х 35.2 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1600 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід |
| Реверс | Є |
| Продуктивність, кг/хв | 1.9 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | Мясорубка Насадка для колбасных изделий Насадка для терки/шинковки( 2 барабана) Насадка для томатов/ягод Три решетки из нержавеющей стали Инструкция Гарантийный талон |



