|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1400 Вт
Продуктивність: 1.7 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Габарити (ВхШхГ): 28 x 13.5 x 24 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 2.98 кг |
| Вага в упаковці | 4.143 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 x 13.5 x 24 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 27 х 25.5 х 30 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1400 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Ручка для перенесення, Прогумовані ніжки |
| Кількість насадок | 4 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.7 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Комплектація | М'ясорубка Насадка для ковбас Насадка для терок, шинковок Насадка для ягід, томатів Ніж Решітки Завантажувальний лоток Штовхач Інструкція Гарантія |






