|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 2000 Вт
Продуктивність: 2.6 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 38.2 х 18.1 х 31.9 см
| Країна виробник товару | Франція |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 4.33 кг |
| Колір | Білий з сірим |
| Вага в упаковці | 4.81 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.2 х 18.1 х 31.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 36 х 19.2 х 34.6 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2000 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Відсік для зберігання насадок |
| Кількість насадок | 3 |
| Продуктивність, кг/хв | 2.6 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Відсік для зберігання шнура Деталі до м'ясорубок потрібно мити вручну |
| Комплектація | М'ясорубка 5 барабанів для тертки/шатківниці Насадка «Кебе»/«Домашні сосиски» Інструкція з експлуатації Гарантійний талон |





