|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1600 Вт
Продуктивність: 1.9 кг/хв
Реверс: Немає
Решітки в комплекті: 3 шт
Габарити (ВхШхГ): 28х22.4х40.9 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Чорний |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 5.395 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 28 х 22.4 х 40.9 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Максимальна потужність, Вт | 1600 |
| Матеріал корпуса | Метал/Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Для томатів/ягід |
| Реверс | Немає |
| Додаткові можливості | Ручка для перенесення |
| Кількість насадок | 3 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.9 |
| Кількість решіток | 3 шт |
| Додаткові характеристики | Деталі до м'ясорубок потрібно мити вручну |
| Комплектація | М'ясорубка 3 грати Насадка для томатів та ягід Насадка для ковбасних виробів Насадка для терки Насадка для шатківниці Інструкція Гарантійний талон |








