|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1400 Вт
Продуктивність: 1.7 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Габарити (ВхШхГ): 30.2 х 14.3 х 29.1 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 2.3 кг |
| Вага в упаковці | 3.1 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 30.2 х 14.3 х 29.1 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 22 х 22.5 х 27.2 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1400 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Ручка для перенесення, Прогумовані ніжки |
| Продуктивність, кг/хв | 1.7 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Самозагострювальний ніж Ручка для зручного транспортування і зберігання Решітка середня 4.7 мм Решітка велика 7.5 мм Деталі до м'ясорубок потрібно мити вручну |
| Комплектація | М'ясорубка Решітки 2 шт. Насадка для ковбасних виробів Інструкція Гарантійний талон |





