|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність, Вт:2200
Продуктивність, кг/хв: 1.9
Решітки в комплекті: 2 шт
Реверс:
Габарити (ВхШхГ): 33 х 25 х 20 см
| Країна виробник товару | Польща |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 4 кг |
| Вага в упаковці | 4.5 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 33 х 25 х 20 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 37.5 x 27.8 x 25.5 см |
| Максимальна потужність, Вт | 2200 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для дерунів, Для ковбасних виробів, Для тертки/шатківниці, Кеббе |
| Додаткові можливості | Захист двигуна від перегріву |
| Номінальна потужність, Вт | 500 |
| Кількість насадок | 4 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.9 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | - |
| Комплектація | М'ясорубка Диски для фаршу 4 мм 8 мм Насадка для ковбасок Овочерізка 3 барабани Тягач Лоток Двосторонній ніж Інструкція Гарантійний талон |





