|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Максимальна потужність: 1500 Вт
Продуктивність: 1.9 кг/хв
Реверс: Є
Решітки в комплекті: 2 шт
Габарити (ВхШхГ): 23 х 18 х 23 см
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Словенія |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Вага | 2.8 кг |
| Колір | Чорний з білим |
| Вага в упаковці | 3.9 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 23 х 18 х 23 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 28.8 х 31 х 20.5 см |
| Максимальна потужність, Вт | 1500 |
| Матеріал корпуса | Пластик |
| Насадки | Для ковбасних виробів, Кеббе |
| Реверс | Є |
| Додаткові можливості | Захист від перегріву |
| Кількість насадок | 2 |
| Продуктивність, кг/хв | 1.9 |
| Кількість решіток | 2 шт |
| Додаткові характеристики | Діаметр дисків - 54 мм Діаметр отворів диск 1 - 4 мм Діаметр отворів диск 2 - 8 мм Приєднувальний кабель - 1.3 м Відділення для зберігання шнура Запобіжна система блокування двигуна при попаданні твердих частинок |
| Комплектація | М'ясорубка Металеві диски для приготування фаршу - 2 шт Штовхач Насадка для ковбасок Насадка для кіббеху Гумові ніжки Інструкція Гарантійний талон |







